Kliknij, aby zamówić
bezpłatną wycenę

Wycena tłumaczenia w 30 minut!
Tłumaczymy teksty zwykłe, specjalistyczne, medyczne, dokumenty, instrukcje techniczne
STRONA GŁÓWNA

Alternative content

Get Adobe Flash player

Miło nam poinformować, że zostaliśmy nominowani do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2012. Opiekę nad konkursem sprawuje Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

więcej...

Biuro Supertlumacz.pl wspiera wrocławski ogród zoologiczny. Dołączyliśmy do akcji "Top 10 - Zagrożone Gatunki Wrocławskiego Zoo" i zostaliśmy złotym sponsorem lemura z Madagaskaru

więcej...

Wszystkie tłumaczenia przysięgłe w formie papierowej wysyłamy w wciągu 24h od realizacji pocztą kurierską zupełnie za darmo!

więcej...
rzetelna firma

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uzyskaliśmy Certyfikat Rzetelności. Program "Rzetelna Firma" prowadzony jest pod patronatem KRD.

więcej...
Dorota Manicka - Vivetti Ltd. 06.03.2012

Z biurem Supertłumacz współpracujemy od 2009 roku. Zamawiane przez nas tłumaczenia są wykonywane zawsze terminowo, a cechuje ich bardzo dobry styl i bezbłędność. (...) Zdecydowanie polecamy współpracę z biurem Supertłumacz wszystkim, ceniącym sobie wygodę i bezpieczeństwo, nieocenione w prowadzeniu biznesu za granicą.

Czy zależy Ci

na szybkim i dobrym tłumaczeniu?

Gwarancja jakości

Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila.
Odpowiadamy ekspresowo! (do 30 min.)

Tłumaczenia z bułgarskiego na hiszpański

bulgarski

Bułgaria przez ostatnie lata podobnie jak Polska walczyła z systemem komunistycznym. Wyzwolenie przyszło w 1991 roku, spowodowane masowymi protestami ludności. Pierwsze wolne wybory nakreśliły dalszą drogę Bułgarii ku Europie. Obecnie Bułgaria jest pełnoprawnym członkiem NATO oraz Unii Europejskiej.

Wpływ Rosji Radzieckiej pozostawił w kraju biedę, z której to Bułgaria powoli się zaczyna wydostawać. Jest to kraj atrakcyjny turystycznie o sprzyjającym klimacie. Posiada dostęp do Morza Czarnego, oferując turystom, znane Polakom, ?wczasy nad morzem?.

Co ciekawe, język bułgarski zalicza się do grupy języków tureckich. Wpływ języka tureckiego na hiszpański jest powszechny, Turcy z kolei są najbardziej liczną mniejszością narodową której procentowo jest prawie 10%. Bułgaria jest krajem rolniczym, przemysł innego rodzaju jest słabo rozwinięty, ponieważ kraj ten posiada jedyne minimalne złoża surowców mineralnych.

Oferujemy Państwu tylko najlepszej klasy tłumaczenia z języka bułgarskiego, a także na język bułgarski. Niezależnie od rodzaju tekstu, dokładamy wszelkich starań aby tłumaczenie było profesjonalne, dlatego też możemy się pochwalić niezwykle dokładną jakością tłumaczeń.

Nie wychodząc z biura lub domu zamówią Państwo u nas:
- tłumaczenia techniczne (DTR, instrukcje obsługi, specyfikacje produktów) z języka bułgarskiego/na język bułgarski,
- tłumaczenia medyczne i farmaceutyczne (ulotki leków, historie chorób, wypisy szpitalne itd.)z języka bułgarskiego/na język bułgarski,
- tłumaczenia prawnicze (teksty z dziedziny prawa, umowy, pozwy, dokumenty sądowe) z języka bułgarskiego/na język bułgarski,
- inne tłumaczenia tekstów specjalistycznych z języka bułgarskiego/na język bułgarski,
- tłumaczenie tekstów Państwa strony www z języka bułgarskiego/na język bułgarski,
- tłumaczenia CV, dokumentów różnych;

PROMOCJA!!!

Szukasz czegoś innego? Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszelkie pytania. Tylko u nas tłumaczenia na język bułgarski i tłumaczenia z języka bułgarskiego w przystępnych cenach.