Kliknij, aby zamówić
bezpłatną wycenę

Wycena tłumaczenia w 30 minut!
Tłumaczymy teksty zwykłe, specjalistyczne, medyczne, dokumenty, instrukcje techniczne
STRONA GŁÓWNA

Alternative content

Get Adobe Flash player

Miło nam poinformować, że zostaliśmy nominowani do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2012. Opiekę nad konkursem sprawuje Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

więcej...

Biuro Supertlumacz.pl wspiera wrocławski ogród zoologiczny. Dołączyliśmy do akcji "Top 10 - Zagrożone Gatunki Wrocławskiego Zoo" i zostaliśmy złotym sponsorem lemura z Madagaskaru

więcej...

Wszystkie tłumaczenia przysięgłe w formie papierowej wysyłamy w wciągu 24h od realizacji pocztą kurierską zupełnie za darmo!

więcej...
rzetelna firma

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uzyskaliśmy Certyfikat Rzetelności. Program "Rzetelna Firma" prowadzony jest pod patronatem KRD.

więcej...
Dorota Manicka - Vivetti Ltd. 06.03.2012

Z biurem Supertłumacz współpracujemy od 2009 roku. Zamawiane przez nas tłumaczenia są wykonywane zawsze terminowo, a cechuje ich bardzo dobry styl i bezbłędność. (...) Zdecydowanie polecamy współpracę z biurem Supertłumacz wszystkim, ceniącym sobie wygodę i bezpieczeństwo, nieocenione w prowadzeniu biznesu za granicą.

Czy zależy Ci

na szybkim i dobrym tłumaczeniu?

Gwarancja jakości

Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila.
Odpowiadamy ekspresowo! (do 30 min.)

Tłumaczenia stron www na język hiszpański

Myślą Państwo nad tym, czy warto zainwestować w tłumaczenie strony internetowej na język hiszpański? A może już Państwo wiecie, że warto, ale nie jesteście do końca pewni jak do tego doprowadzić? Nasze biuro tłumaczeń ma dla Państwa nie tylko odpowiedzi na te ważne pytania, ale także bogatą ofertę usług, z których korzystając na pewno będą Państwo zadowoleni.


Warto zainwestować w tłumaczenie strony internetowej na język hiszpański z oczywistych względów. Jest to zysk na wiele lat. Przekładanie treści serwisu na język hiszpański pomoże Państwu zdobyć nowych użytkowników strony, a co za tym idzie, także i nowych klientów firmy.

Przetłumaczona strona na wiele języków obcych to klucz to sukcesu, w dzisiejszym świecie bez tego ani rusz.


Tłumaczeniem strony internetowej musi zając się osoba kompetentna, znająca się na rzeczy, mająca doświadczenie i profesjonalnie podchodząca do swoich obowiązków. Takich właśnie tłumaczy znajdziesz w naszym biurze!

Biuro tłumaczeń, na którego stronie internetowej właśnie się Państwo znajdują, oferuje kompleksową i specjalistyczną obsługę tłumaczenia tekstów z Twojej strony www na język hiszpański. Do grona naszych tłumaczy należą osoby, które posiadają wiedzę z zakresu filologii języka hiszpańskiego, bogate doświadczenie oraz translacyjne umiejętności.

Tłumaczenie strony www krok po kroku:


1. Przesyłają Państwo do nas zapytanie z adresem strony internetowej, która ma zostać przez nas przełożona na język hiszpański.

2. Odpowiadamy w miarę możliwości jak najszybciej, ustalając wszystkie szczegóły odnośnie terminu, ceny i całego zlecenia.

3. Składają Państwo zamówienie faksem lub przesyłają nam skan przygotowanego przez nas wcześniej formularza zamówienia mailem (dotyczy firm).

Nasi tłumacze hiszpańskiego zajmują się przekładem tekstów z Państwa strony internetowej.

W późniejszym czasie otrzymują Państwo informację o wykonanej pracy oraz gotowe tłumaczenia z/na język hiszpański.

Wycena każdego zlecenia odbywa się w każdym przypadku indywidualnie. Prosimy więc o kontakt. Odpowiadamy na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości mailowo ( bok@supertlumacz.pl ) lub telefonicznie.Baby blues czy hiszpański luz. Hiszpańscy tłumacze stron internetowych przekładają z pasją, zgodnie z aktualnie panującymi standardami.
Internet to bezapelacyjnie innowacyjne medium XXI wieku. z uwagi na ciągły rozwój w publikacji stron czy blogów oraz na poszerzające się grono odwiedzających serwisy. Potrzebni są Hiszpańscy tłumacze treści stron internetowych.
Klasyczny spokój towarzyszący podczas tłumaczenia strony internetowej ma swoje dobre strony, niweluje ryzyko popełnienia tzw. literówki czy błędu leksykalnego.
Tłumaczymy z języka hiszpańskiego na język polski bądź z języka polskiego na hiszpański strony www, blogi, pamiętniki, prywatne witryny, czy firmowe portale małych i dużych przedsiębiorstw.
Country co to jest to country. To cała historia, saga styl i luz. Strony internetowe tłumaczone w naszym hiszpańskim biurze językowych dotyczą różnych dziedzin, także muzyki county.
Strony tłumaczone na język hiszpański zachwycają niezwykła stylistyką języka, o którą zadbają tylko profesjonaliści zatrudnieni w polsko-hiszpańskim biurze tłumaczeń Espanol24.pl.