Kliknij, aby zamówić
bezpłatną wycenę

Wycena tłumaczenia w 30 minut!
Tłumaczymy teksty zwykłe, specjalistyczne, medyczne, dokumenty, instrukcje techniczne
STRONA GŁÓWNA

Alternative content

Get Adobe Flash player

Miło nam poinformować, że zostaliśmy nominowani do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2012. Opiekę nad konkursem sprawuje Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

więcej...

Biuro Supertlumacz.pl wspiera wrocławski ogród zoologiczny. Dołączyliśmy do akcji "Top 10 - Zagrożone Gatunki Wrocławskiego Zoo" i zostaliśmy złotym sponsorem lemura z Madagaskaru

więcej...

Wszystkie tłumaczenia przysięgłe w formie papierowej wysyłamy w wciągu 24h od realizacji pocztą kurierską zupełnie za darmo!

więcej...
rzetelna firma

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uzyskaliśmy Certyfikat Rzetelności. Program "Rzetelna Firma" prowadzony jest pod patronatem KRD.

więcej...
Dorota Manicka - Vivetti Ltd. 06.03.2012

Z biurem Supertłumacz współpracujemy od 2009 roku. Zamawiane przez nas tłumaczenia są wykonywane zawsze terminowo, a cechuje ich bardzo dobry styl i bezbłędność. (...) Zdecydowanie polecamy współpracę z biurem Supertłumacz wszystkim, ceniącym sobie wygodę i bezpieczeństwo, nieocenione w prowadzeniu biznesu za granicą.

Czy zależy Ci

na szybkim i dobrym tłumaczeniu?

Gwarancja jakości

Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila.
Odpowiadamy ekspresowo! (do 30 min.)

Tłumaczenia medyczne na język hiszpański

Medycyna po hiszpańsku

Usługi medyczne w Hiszpanii stoją na wysokim poziomie, złośliwi twierdzą, że to przez lekarzy-emigrantów, także pochodzących z Polski. Najbardziej obleganymi kierunkami studiów (specjalizacji) są w Hiszpanii dermatologia oraz anestezjologia. Generalnie zawód lekarza choć prestiżowy, nie jest popularny, gdyż studia medyczne są tam raczej ciężkie (tak po prawdzie, to gdzie są łatwe?), przy czym dyplom lekarza bez specjalizacji niewiele jest warty. Stąd właśnie jest wielu lekarzy obcokrajowców również Polaków, którzy specjalizacje odbywają właśnie w Hiszpanii.

Potrzebujesz tłumaczenia medycznego ?

Obecnie Hiszpania jest znana jako wiodący w Europie producent sprzętu medycznego, zarówno służącego do ogólnie pojętej diagnostyki jak i chirurgicznego. Być może poszukujesz kogoś, kto pomoże zgrabnie przetłumaczyć Twoją ofertę podobnego sprzętu? Hiszpania, uznawana przez Polaków jako kraj egzotyczny, tak naprawdę z egzotyką nie ma nic wspólnego. Mieszkają tam normalni ludzie, którzy potrzebują opieki medycznej, handlują sprzętem. Nasze usługi zapewnią Tobie wejście w ich świat.

Odpowiedzialność i bezpieczeństwo

Zapewniamy jasność i precyzję przekładu z języka polskiego na język hiszpański lub z języka hiszpańskiego na język polski, mamy świadomość ciążącej na nas odpowiedzialności wynikającej z potrzeby poprawnego tłumaczenia. Każdy tekst jest sprawdzany przez trzy niezależnie od siebie pracujące osoby. Nasi tłumacze posiadają wykształcenie medyczne a także predyspozycje do tłumaczeń (filologia hiszpańska). Wielu spośród nich to lekarze i pielęgniarki, którzy długi czas spędzili w Hiszpanii na praktykach. Dlatego też oferujemy tłumaczenia polsko-hiszpańskie oraz hiszpańsko-polskie określonych specjalizacji, tak, aby zminimalizować ryzyko popełnienia błędów.

Tłumaczymy teksty medyczne:

  • Recepty
  • Skierowania
  • Publikacje naukowe
  • Wyniki badań kontrolnych
  • Książki i podręczniki akademickie
  • Dokumentacje badań
  • Artykuły tematyczne
  • Instrukcje obsługi sprzętu diagnostycznego
  • Materiały reklamowe sprzętu, ośrodków badań, laboratoriów

Obsługiwane dziedziny: neurologia, chirurgia, medycyna naturalna, radiestezja, seksuologia, weterynaria, onkologia, okulistyka, hematologia, toksykologia, epidemiologia, homeopatia

Skontaktuj się z nami!


Andaluzja jest jak fuzja. Tłumaczenia hiszpańskie są pełne porównań, synonimów, odmian leksykalnych i konotacji frazeologicznych w przekładach medycznych z języka polskiego na język hiszpański lub z języka hiszpańskiego na język polski.
Costa Brava, super sprawa, gdy z kłopotu się wyzwolisz i medycznie nam pozwolisz - przetłumaczyć Twą diagnozę. Tłumaczymy wyniki, recepty, dokumentacje szybko, tanio profesjonalnie z hiszpańskim temperamentem.
Hiszpańscy lekarze w razie choroby zalecają zjedzenie korzenia chrzanu, który w mig pozwala wrócić do pełni sił. Hiszpańskie tłumaczenia medyczne wykonują tłumacze-lekarze, farmaceuci, laboranci, pielęgniarze. Powierz swe medyczne tłumaczenie do specjalistycznej agencji językowej.
Przysięgły tłumacz wykona każde zadanie nie straszne mu żadne rozdanie. Ekspresowo, rzetelnie i tanio niezależnie czy z polskiego na hiszpański bądź na polski zawsze w Espanol24.pl.
Wynik zawsze pozytywny. Tłumaczenia hiszpańskie w naszym biurze wykonywane są z zachowaniem najwyższych standardów panujących obecnie w trendach translatorskich.
Żółw stepowy, klient wzorowy. Pełni nadziei tłumacząc zawiłości natury medycznej, staramy się ze wszystkich sił sprostać wymogom zleceniodawcy. Zachowując powagę i działając profesjonalnie, wierzymy, że następnym razem też wybierze nasze biuro tłumaczeń hiszpańskich.