Kliknij, aby zamówić
bezpłatną wycenę

Wycena tłumaczenia w 30 minut!
Tłumaczymy teksty zwykłe, specjalistyczne, medyczne, dokumenty, instrukcje techniczne
STRONA GŁÓWNA

Alternative content

Get Adobe Flash player

Miło nam poinformować, że zostaliśmy nominowani do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2012. Opiekę nad konkursem sprawuje Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

więcej...

Biuro Supertlumacz.pl wspiera wrocławski ogród zoologiczny. Dołączyliśmy do akcji "Top 10 - Zagrożone Gatunki Wrocławskiego Zoo" i zostaliśmy złotym sponsorem lemura z Madagaskaru

więcej...

Wszystkie tłumaczenia przysięgłe w formie papierowej wysyłamy w wciągu 24h od realizacji pocztą kurierską zupełnie za darmo!

więcej...
rzetelna firma

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uzyskaliśmy Certyfikat Rzetelności. Program "Rzetelna Firma" prowadzony jest pod patronatem KRD.

więcej...
Dorota Manicka - Vivetti Ltd. 06.03.2012

Z biurem Supertłumacz współpracujemy od 2009 roku. Zamawiane przez nas tłumaczenia są wykonywane zawsze terminowo, a cechuje ich bardzo dobry styl i bezbłędność. (...) Zdecydowanie polecamy współpracę z biurem Supertłumacz wszystkim, ceniącym sobie wygodę i bezpieczeństwo, nieocenione w prowadzeniu biznesu za granicą.

Czy zależy Ci

na szybkim i dobrym tłumaczeniu?

Gwarancja jakości

Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila.
Odpowiadamy ekspresowo! (do 30 min.)

Tłumaczenia dokumentów hiszpanski


Dostałeś propozycje kontraktu w Hiszpanii, potrzebujesz przetłumaczyć aplikację z języka polskiego na język hiszpański nie martw się - my szybko i tanio spieszymy z pomocą.
Akty ślubu, urodzenia na język hiszpański żaden problem. Dla doświadczonej kadry biura polsko-hiszpańskiego tłumaczenia wszelkich dokumentów są codziennością.
Zwroty i upadki zdarzają się w różnych momentach życia - także nad tłumaczeniem tekstu hiszpańskiego. Nasze doświadczenie wyklucza taką możliwość.
Listy po hiszpańsku czyż to nie romantyczne, ależ oczywiście, że tak problem pojawia się, gdy adresatka chciałaby wiedzieć, co autor miał na myśli. Droga niewiasto zadzwoń a na pewno się dowiesz.
Tłumaczymy z języka polskiego na język hiszpański lub z hiszpańskiego na język polski. dowody, paszporty, książęczki, legitymacje, akty urodzenia, akty ślubu.
Pakt polsko-hiszpański z naszym zespołem zawarliśmy już na początku naszej działalności. Główne założenia brzmią: jakość, rzetelność, zadowolenie.