Kliknij, aby zamówić
bezpłatną wycenę

Wycena tłumaczenia w 30 minut!
Tłumaczymy teksty zwykłe, specjalistyczne, medyczne, dokumenty, instrukcje techniczne
STRONA GŁÓWNA

Alternative content

Get Adobe Flash player

Miło nam poinformować, że zostaliśmy nominowani do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2012. Opiekę nad konkursem sprawuje Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

więcej...

Biuro Supertlumacz.pl wspiera wrocławski ogród zoologiczny. Dołączyliśmy do akcji "Top 10 - Zagrożone Gatunki Wrocławskiego Zoo" i zostaliśmy złotym sponsorem lemura z Madagaskaru

więcej...

Wszystkie tłumaczenia przysięgłe w formie papierowej wysyłamy w wciągu 24h od realizacji pocztą kurierską zupełnie za darmo!

więcej...
rzetelna firma

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uzyskaliśmy Certyfikat Rzetelności. Program "Rzetelna Firma" prowadzony jest pod patronatem KRD.

więcej...
Dorota Manicka - Vivetti Ltd. 06.03.2012

Z biurem Supertłumacz współpracujemy od 2009 roku. Zamawiane przez nas tłumaczenia są wykonywane zawsze terminowo, a cechuje ich bardzo dobry styl i bezbłędność. (...) Zdecydowanie polecamy współpracę z biurem Supertłumacz wszystkim, ceniącym sobie wygodę i bezpieczeństwo, nieocenione w prowadzeniu biznesu za granicą.

Czy zależy Ci

na szybkim i dobrym tłumaczeniu?

Gwarancja jakości

Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila.
Odpowiadamy ekspresowo! (do 30 min.)

Tłumaczenia cv hiszpanski


Tłumacz CV w naszym biurze nie lubi rutyny. Tłumaczy z hiszpańskiego lub na hiszpański szybko, tanio, profesjonalnie.
Dla nas nie ma dwóch jednakowych tłumaczeń, dwóch jednakowych zleceń czy klientów. Wszystko jest traktowane z pasją, indywidualnie.
Tłumaczenie Curriculum vitae z języka hiszpańskiego na język polski lub z polskiego na hiszpański wymaga szczególnej translatorskiej. Dlatego zatrudniamy tylko profesjonalistów z dużym doświadczeniem.
Zdolności językowe naszych tłumaczy to niewątpliwe atuty, które nas wyróżniają i odróżniają.
Potyczki językowe z językiem hiszpańskim są szczególnie widoczne podczas tłumaczeń Curriculum Vitae i innych podań aplikacyjnych.
Profesjonalny tłumacz pisemnych życiorysów języka hiszpańskiego, perfekcjonista w każdym calu to w chwili obecnej poszukiwana osoba na rynku pracy w branży translatorskiej.