Kliknij, aby zamówić
bezpłatną wycenę

Wycena tłumaczenia w 30 minut!
Tłumaczymy teksty zwykłe, specjalistyczne, medyczne, dokumenty, instrukcje techniczne
STRONA GŁÓWNA

Alternative content

Get Adobe Flash player

Miło nam poinformować, że zostaliśmy nominowani do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2012. Opiekę nad konkursem sprawuje Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

więcej...

Biuro Supertlumacz.pl wspiera wrocławski ogród zoologiczny. Dołączyliśmy do akcji "Top 10 - Zagrożone Gatunki Wrocławskiego Zoo" i zostaliśmy złotym sponsorem lemura z Madagaskaru

więcej...

Wszystkie tłumaczenia przysięgłe w formie papierowej wysyłamy w wciągu 24h od realizacji pocztą kurierską zupełnie za darmo!

więcej...
rzetelna firma

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uzyskaliśmy Certyfikat Rzetelności. Program "Rzetelna Firma" prowadzony jest pod patronatem KRD.

więcej...
Dorota Manicka - Vivetti Ltd. 06.03.2012

Z biurem Supertłumacz współpracujemy od 2009 roku. Zamawiane przez nas tłumaczenia są wykonywane zawsze terminowo, a cechuje ich bardzo dobry styl i bezbłędność. (...) Zdecydowanie polecamy współpracę z biurem Supertłumacz wszystkim, ceniącym sobie wygodę i bezpieczeństwo, nieocenione w prowadzeniu biznesu za granicą.

Czy zależy Ci

na szybkim i dobrym tłumaczeniu?

Gwarancja jakości

Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila.
Odpowiadamy ekspresowo! (do 30 min.)

Tłumaczenia z języka hiszpańskiego

Hiszpania jest jednym z najpopularniejszych krajów wśród turystów wyjeżdżających z Polski na wakacje. Majorka, Ibiza, Barcelona, Madryt – to tylko niektóre spośród najczęściej odwiedzanych miejsc w Hiszpanii. Często też nasi rodacy wyjeżdżają w tamtym kierunku w celach edukacyjnych, w poszukiwaniu pracy albo z chęci zmian w życiu prywatnym.

Jakikolwiek nie byłby powód takiej decyzji, zawsze konieczne przy tej okazji jest przetłumaczenie jakiegoś dyplomu, świadectwa pracy, CV czy innego dokumentu. Nasza firma podejmie się każdego zadania tego typu, nieważne, czy zleconego przez firmę czy klienta indywidualnego.

Zdajemy sobie doskonale sprawę, że od szybkości i dokładności dokonywanych przez nas tłumaczeń zależy powodzenie wielu istotnych dla naszych klientów projektów i życiowych planów. Dlatego za precyzję zlecanych nam tłumaczeń odpowiadają specjaliści, zrzeszeni w Polskim Towarzystwie Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPiS oraz Naczelnej Organizacji Technicznej. Są oni dobierani indywidualnie do każdego zadania, w zależności od tematyki, której dotyczy dany dokument.

Szybkość zapewnia nasze zaplecze i wykorzystanie sieci Internet w kontaktach z wszystkimi klientami. Mają oni możliwość nie tylko przysłania nam zlecenia drogą elektroniczną, ale również na życzenie w ten sam sposób otrzymują wstępną, niezobowiązująca wycenę zadania oraz przetłumaczony dokument.

Nasz cel nadrzędny to spełnienie w 100 procentach wszystkich Twoich oczekiwań.