Kliknij, aby zamówić
bezpłatną wycenę

Wycena tłumaczenia w 30 minut!
Tłumaczymy teksty zwykłe, specjalistyczne, medyczne, dokumenty, instrukcje techniczne
STRONA GŁÓWNA

Alternative content

Get Adobe Flash player

Miło nam poinformować, że zostaliśmy nominowani do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2012. Opiekę nad konkursem sprawuje Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

więcej...

Biuro Supertlumacz.pl wspiera wrocławski ogród zoologiczny. Dołączyliśmy do akcji "Top 10 - Zagrożone Gatunki Wrocławskiego Zoo" i zostaliśmy złotym sponsorem lemura z Madagaskaru

więcej...

Wszystkie tłumaczenia przysięgłe w formie papierowej wysyłamy w wciągu 24h od realizacji pocztą kurierską zupełnie za darmo!

więcej...
rzetelna firma

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uzyskaliśmy Certyfikat Rzetelności. Program "Rzetelna Firma" prowadzony jest pod patronatem KRD.

więcej...
Dorota Manicka - Vivetti Ltd. 06.03.2012

Z biurem Supertłumacz współpracujemy od 2009 roku. Zamawiane przez nas tłumaczenia są wykonywane zawsze terminowo, a cechuje ich bardzo dobry styl i bezbłędność. (...) Zdecydowanie polecamy współpracę z biurem Supertłumacz wszystkim, ceniącym sobie wygodę i bezpieczeństwo, nieocenione w prowadzeniu biznesu za granicą.

Czy zależy Ci

na szybkim i dobrym tłumaczeniu?

Gwarancja jakości

Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila.
Odpowiadamy ekspresowo! (do 30 min.)

Pomoc

Kto wykonuje w Państwa biurze tłumaczenia?
Jacy Klienci zamawiają u Państwa tłumaczenia?
Ile czasu potrzebujecie Państwo, aby dokonać solidnie tłumaczenia?
Czy tłumaczycie Państwo teksty kilkusetstronicowe?
W jaki sposób mogę zamówić tłumaczenie?

Kto wykonuje w Państwa biurze tłumaczenia?
Tłumaczenia dokonywane są zawsze przez tłumaczy specjalistycznych, posiadających wykształcenie wyższe filologiczne, co najmniej 5-letnią aktywną praktykę i z odpowiednim przygotowaniem merytorycznym. Oznacza to, że tłumaczenie wypisu pacjenta ze szpitala z oddziału kardiologii dokona tłumacz, bardzo dobrze zorientowany w tej dziedzinie medycyny, posiadający odpowiednie doświadczenie w tłumaczeniu tego typu tekstów i odpowiedni warsztat pomocy naukowych, a tłumaczenie umowy sprzedaży dokona tłumacz, obeznany w specjalistycznej terminologii prawniczej.

Jacy klienci zamawiają u Państwa tłumaczenia?
Naszymi klientami są głównie osoby decyzyjne małych firm i mikroprzedsiębiorstw oraz jednostki administracji samorządowej. Najczęściej są to firmy produkcyjne, zatrudniające do 30 osób, jednak do grona naszych klientów zaliczają się także szkoły wyższe, instytuty i większe firmy, takie jak np. Ruckzuck, Classen-Pol. Z niektórymi firmami zawarliśmy umowę o tajności współpracy, w związku z tym nie możemy tutaj ujawinić ich nazw. Listę przykładowych naszych stałych klientów możecie Państwo sprawdzić tutaj: http://biuro-tlumaczen.pl/referencje

Ile czasu potrzebujecie Państwo, aby dokonać solidnie tłumaczenia?
Przeciętne tempo pracy wykształconego tłumacza to 5-7 stron dziennie, w zależności od tematyki i zawiłości tekstu. Oznacza to, że tłumaczenie o takiej objętości otrzymują Państwo następnego dnia roboczego po zamówieniu. Jeżeli tłumaczenie musi być wykonane szybciej niż standardowo, tłumacz poświęca na nie więcej czasu w ciągu dnia, kończąc pracę po godzinach co wiąże się z nieco większym kosztem.

Czy tłumaczycie Państwo teksty kilkusetstronicowe?
Tak. Nasze biuro wykonuje tego typu projekty. W tłumaczenie dokumentacji o znacznej objętości zaangażowany jest kilku-, lub w zależności od potrzeb kilkunastoosobowy zespół tłumaczy specjalistycznych, który współpracuje ze sobą na bieżąco, ustala jednolitą terminologię i pomaga sobie w przypadku napotkania trudności przy tłumaczeniu zawiłych fragmentów. W przypadku tłumaczenia kilkusetstronicowego zaangażowany zostaje także dodatkowy tłumacz-koordynator, nadzorujący przebieg prac, którego zadaniem jest zadbanie o spójną, jednolitą terminologię, aby tłumaczenie było jak najwyższej jakości.

W jaki sposób mogę zamówić tłumaczenie?
Sposób zamówienia jest bardzo prosty. Proszę o przesłanie tekstu, który chcą Państwo przetłumaczyć na e-maila: bok@supertlumacz.pl wraz z zapytaniem lub skorzystać z formularza wyceny http://biuro-tlumaczen.pl/wycena W ciągu 15-45 minut przedstawimy Państwu ofertę, odpowiemy na ewentualne pytania i prześlemy prosty formularz zamówienia. Tłumaczenie rozpoczynamy jeszcze tego samego dnia.