Kliknij, aby zamówić
bezpłatną wycenę

Wycena tłumaczenia w 30 minut!
Tłumaczymy teksty zwykłe, specjalistyczne, medyczne, dokumenty, instrukcje techniczne
STRONA GŁÓWNA

Alternative content

Get Adobe Flash player

Miło nam poinformować, że zostaliśmy nominowani do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2012. Opiekę nad konkursem sprawuje Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

więcej...

Biuro Supertlumacz.pl wspiera wrocławski ogród zoologiczny. Dołączyliśmy do akcji "Top 10 - Zagrożone Gatunki Wrocławskiego Zoo" i zostaliśmy złotym sponsorem lemura z Madagaskaru

więcej...

Wszystkie tłumaczenia przysięgłe w formie papierowej wysyłamy w wciągu 24h od realizacji pocztą kurierską zupełnie za darmo!

więcej...
rzetelna firma

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uzyskaliśmy Certyfikat Rzetelności. Program "Rzetelna Firma" prowadzony jest pod patronatem KRD.

więcej...
Dorota Manicka - Vivetti Ltd. 06.03.2012

Z biurem Supertłumacz współpracujemy od 2009 roku. Zamawiane przez nas tłumaczenia są wykonywane zawsze terminowo, a cechuje ich bardzo dobry styl i bezbłędność. (...) Zdecydowanie polecamy współpracę z biurem Supertłumacz wszystkim, ceniącym sobie wygodę i bezpieczeństwo, nieocenione w prowadzeniu biznesu za granicą.

Czy zależy Ci

na szybkim i dobrym tłumaczeniu?

Gwarancja jakości

Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila.
Odpowiadamy ekspresowo! (do 30 min.)

Gwarancje

W trosce o wysoką jakość świadczonych usług translatorskich gwarantujemy Państwu:

1. Prosty i ograniczony do minimum formalności serwis tłumaczeń online. Wycena, zamówienie tłumaczenia i odbiór odbywa się drogą e-mailową.

2. Obsługę wszystkich podmiotów: spółek akcyjnych, instytucji, organizacji, stowarzyszeń, szkół, uczelni, spółek z o.o., osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, osób prywatnych, wszelkich podmiotów zarówno z Polski i całego świata.

3. Profesjonalne tłumaczenia tekstów zwykłych i specjalistycznych w najwyższej jakości.

4. Dobór tłumacza/y do danego projektu pod kątem specjalizacji i specyfiki tekstu, indywidualnych wymagań klienta.

5. Dostępność wszystkich języków europejskich, a także egzotycznych jak hindi, hebrajski, chiński czy japoński.

6. Możliwość tłumaczenia plików, dostarczanych nam w różnych formatach: doc, docx, odt, ods, ppt, pttx, xls, xlsx, ods, jpg, jpeg, bmp, tiff, gif, rar, zip, pdf i wiele innych.

7. Tłumaczenia i korekty proof readerów, native speakerów lub ekspertów branżowych z biegłą znajomością języka obcego.

8. Profesjonalną kadrę zawodowych tłumaczy specjalistycznych. Każdy tłumacz, którego zatrudniamy przechodzi przez nasz rygorystyczny proces rekrutacji.

9. Możliwość tłumaczenia tekstów specjalistycznych: medycznych, technicznych, prawniczych, stron internetowych, wszelkich dokumentów, a także tekstów zwykłych przez zawodowych tłumaczy (także przysięgłych).

10. Szybką wycenę (zazwyczaj do 30 minut) oraz uproszczone reguły zamówienia.

11. Bardzo krótkie terminy wykonywanych tłumaczeń. Standardowo 6 stron/dobę. Możliwość superekspresów (np. 80 stron na kolejny dzień).

12. Najatrakcyjniejsze ceny w stosunku do jakości tłumaczenia.

13. Możliwość negocjacji ceny i/lub terminu w przypadku większych projektów (powyżej 30 stron).

14. Niezmienność ceny i uczciwe zasady. Wartość tłumaczenia określamy w momencie wyceny. Po tłumaczeniu stawka nie ulega zmianie, mimo tego, iż tekst po tłumaczeniu często nieco się wydłuża.

15. Rozliczanie co do jednej dziesiątej strony (nie zaokrąglamy w górę!).

16. Ludzkie terminy płatności – 14 dni dla firm.

17. Dokonanie ewentualnych poprawek całkowicie bezpłatnie, aż do momentu, gdy tłumaczenie zostanie przez Państwa zaakceptowane.

18. Poufność tłumaczeń. Z Państwa plikami zapoznaje się jedynie konsultant obsługi klienta, dokonujący wyceny oraz uczestniczący w projekcie tłumacz/e.

19. Ochronę Państwa danych osobowych i całkowity brak niechcianych wiadomości i reklam.

20. Układ treści w tłumaczeniu zgodny z oryginałem. Możliwość dodatkowej obróbki graficznej w przypadku złożonych folderów do publikacji.

21. System rabatów dla lojalnych klientów.

22. Możliwość zbiorczego rozliczania się (np. co tydzień, co miesiąc).

23. Możliwość przekazywania uwag w trakcie dokonywanego już tłumaczenia.

24. Bezpłatne tłumaczenia krótkich tekstów dla stałych klientów, konsultacje językowe.

25. Absolutną terminowość albo zwrot pieniędzy – w przypadku, gdy ewentualne zawinione opóźnienie wynosi więcej niż 3 dni robocze.