Kliknij, aby zamówić
bezpłatną wycenę

Wycena tłumaczenia w 30 minut!
Tłumaczymy teksty zwykłe, specjalistyczne, medyczne, dokumenty, instrukcje techniczne
STRONA GŁÓWNA

Alternative content

Get Adobe Flash player

Miło nam poinformować, że zostaliśmy nominowani do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2012. Opiekę nad konkursem sprawuje Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

więcej...

Biuro Supertlumacz.pl wspiera wrocławski ogród zoologiczny. Dołączyliśmy do akcji "Top 10 - Zagrożone Gatunki Wrocławskiego Zoo" i zostaliśmy złotym sponsorem lemura z Madagaskaru

więcej...

Wszystkie tłumaczenia przysięgłe w formie papierowej wysyłamy w wciągu 24h od realizacji pocztą kurierską zupełnie za darmo!

więcej...
rzetelna firma

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uzyskaliśmy Certyfikat Rzetelności. Program "Rzetelna Firma" prowadzony jest pod patronatem KRD.

więcej...
Dorota Manicka - Vivetti Ltd. 06.03.2012

Z biurem Supertłumacz współpracujemy od 2009 roku. Zamawiane przez nas tłumaczenia są wykonywane zawsze terminowo, a cechuje ich bardzo dobry styl i bezbłędność. (...) Zdecydowanie polecamy współpracę z biurem Supertłumacz wszystkim, ceniącym sobie wygodę i bezpieczeństwo, nieocenione w prowadzeniu biznesu za granicą.

Czy zależy Ci

na szybkim i dobrym tłumaczeniu?

Gwarancja jakości

Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila.
Odpowiadamy ekspresowo! (do 30 min.)

O nas

Jesteśmy biurem tłumaczeń zrzeszającym filologów i ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w tłumaczeniach tekstów technicznych, medycznych i prawniczych. Wykonujemy głównie następujące rodzaje tłumaczeń:

- tłumaczenia medyczne,
- tłumaczenia techniczne,
- tłumaczenia umów,
- tłumaczenia dokumentów prawnych;

Codziennie tłumaczymy setki stron dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Przez odpowiedni dobór tłumacza, do danego tekstu podchodzimy indywidualnie. W ten sposób zapewniamy najwyższą jakość przekładu. Naszym atutem jest także szybkie tempo realizacji zleceń oraz wysoka precyzja.

Do grona naszych klientów zaliczają się m. in. takie firmy jak Bingo Poland, Akademia Morska, jednostki samorządu terytorialnego oraz instytucje pożytku publicznego, jak np.Caritas Polska.

Wykonujemy tłumaczenia głównie na następujące języki świata:

angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, czeski, słowacki, węgierski, litewski, łotewski, estoński, szwedzki, norweski, fiński, duński, niderlandzki, hiszpański, włoski, bułgarski, japoński, chiński, hebrajski, suahili, słoweński, chorwacki, serbski, mołdawski, portugalski, rumuński, turecki, ukraiński.

„Klient to nasz najważniejszy gość
Nie jest zależny od nas, lecz my od niego;
Nie jest przeszkodą w naszej pracy lecz jej celem;
Nie wyświadczamy mu przysługi, obsługując go;
To on nam ją wyświadcza, pozwalając się obsłużyć.”
Mahatma Gandhi

Przede wszystkim:
DOBRE TŁUMACZENIA

Korzyści wynikające ze współpracy z biurem tłumaczeń SUPERTŁUMACZ to:

1. Wysoka jakość świadczonych usług.

Współpraca z nami zapewnia wysokiej jakości tłumaczenia oraz w pełni profesjonalną obsługę klientów firmowych, instytucjonalnych i indywidualnych. Nowoczesna struktura komputerowa i profesjonalizm naszych pracowników pozwala świadczyć Państwu usługi tłumaczeniowe na najwyższym poziomie.

2. Wiedza i doświadczenie naszych tłumaczy.

Nasz atut, to obok nowoczesnej infrastruktury teleinformatycznej, przede wszystkim doświadczona i kompetentna kadra tłumaczy. Do grona naszych współpracowników należą wysokiej klasy zawodowi tłumacze specjalistyczni z wieloletnią praktyką i specjaliści – konsultanci merytoryczni. Nasz zgrany zespół jest gwarancją wysokiej jakości tłumaczeń, wykonywanych codziennie dla naszych klientów.

3. Kompleksowa obsługa tłumaczeniowa firm.

W ramach współpracy oferujemy pełną obsługę tłumaczeniową Państwa firmy. Dzięki możliwości zaangażowania nawet kilkunastu w jeden projekt, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu przetłumaczenie kilkusetstronicowego dokumentu w kilka dni. Nawiązując z nami stałą współpracę otrzymują Państwo gratisowe wsparcie naszych tłumaczy przy przekładach drobnych tekstów.

4. Zastosowanie nowoczesnych technologii.

Dobierając tłumacza do rodzaju tekstu specjalistycznego, wykorzystujemy nasz autorski system doboru pracowników. Współpracują z nami tłumacze, fachowcy, eksperci z całego świata. Nasz System Doboru Tłumaczy do Specjalizacji stworzony przez zespół informatyczny, pozwala dostosować naszą pracę do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Do Państwa dyspozycji oddajemy ekspresową obsługę mailową (odpowiadamy przeciętnie od 15 do 45 minut), a także infolinię 801 081 520 (czynną od 8 do 18), pozwalającą zaoszczędzić Państwu na kosztach rozmów.

5. Szybkie i proste zamawianie online.

Zamówienie dokonywane jest przez klienta online. Tłumaczenie otrzymują Państwo także drogą elektroniczną. Wszystkie formalności możecie Państwo załatwić przez internet. Szczegóły w dziale http://supertlumacz.pl/jak-zamowic

6. Gwarancja bezpieczeństwa danych.

Wszyscy współpracujący z nami tłumacze i specjaliści zobowiązani są do przestrzegania ścisłej poufności wykonywanych tłumaczeń. Państwa dane są restrykcyjnie chronione, zgodnie z odpowiednimi procedurami i wykorzystywane jedynie przy realizacji zleceń.

7. Certyfikaty i referencje.

Od marca 2009 uczestniczymy nieprzerwanie w programie Rzetelna Firma KRD. Jesteśmy solidnym płatnikiem, jednocześnie wspierając etyczne prowadzenie biznesu. Nasi klienci cenią nas głównie za wysoką jakość wykonywanych tłumaczeń oraz sprawną i kompetentną obsługę.