Kliknij, aby zamówić
bezpłatną wycenę

Wycena tłumaczenia w 30 minut!
Tłumaczymy teksty zwykłe, specjalistyczne, medyczne, dokumenty, instrukcje techniczne
STRONA GŁÓWNA

Alternative content

Get Adobe Flash player

Miło nam poinformować, że zostaliśmy nominowani do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2012. Opiekę nad konkursem sprawuje Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

więcej...

Biuro Supertlumacz.pl wspiera wrocławski ogród zoologiczny. Dołączyliśmy do akcji "Top 10 - Zagrożone Gatunki Wrocławskiego Zoo" i zostaliśmy złotym sponsorem lemura z Madagaskaru

więcej...

Wszystkie tłumaczenia przysięgłe w formie papierowej wysyłamy w wciągu 24h od realizacji pocztą kurierską zupełnie za darmo!

więcej...
rzetelna firma

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uzyskaliśmy Certyfikat Rzetelności. Program "Rzetelna Firma" prowadzony jest pod patronatem KRD.

więcej...
Dorota Manicka - Vivetti Ltd. 06.03.2012

Z biurem Supertłumacz współpracujemy od 2009 roku. Zamawiane przez nas tłumaczenia są wykonywane zawsze terminowo, a cechuje ich bardzo dobry styl i bezbłędność. (...) Zdecydowanie polecamy współpracę z biurem Supertłumacz wszystkim, ceniącym sobie wygodę i bezpieczeństwo, nieocenione w prowadzeniu biznesu za granicą.

Czy zależy Ci

na szybkim i dobrym tłumaczeniu?

Gwarancja jakości

Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila.
Odpowiadamy ekspresowo! (do 30 min.)

Bezpłatna wycena

Wielkimi krokami nadchodzi wiosenny okres majówek, pikników, śniadań na trawie i rodzinnego grillowania. W związku tym, nasze biuro przygotowało dla Państwa niespodziankę.

W dniach od 16 kwietnia do 31 maja 2012 r. do każdego złożonego zamówienia (niezależnie od wartości) otrzymają Państwo bogato ilustrowany kolorowy 36-stronicowy e-book z bajecznymi przepisami na pyszne i zdrowe dania z grilla!!!

grill

Przed dokonaniem zamówienia, należy dokonać wyceny tłumaczenia. Wycena jest w 100% bezpłatna i niezobowiązująca. W godzinach 8:00-18:00 otrzymają Państwo odpowiedź w ciągu maksymalnie 60 minut (przeciętny czas wyceny wynosi 30 minut).

Teksty do wyceny można przesłać także e-mailem w postaci załączników. Adres e-mail biura obsługi klienta: bok@supertlumacz.pl

Po przesłaniu wypełnionego formularza, niezwłocznie otrzymają Państwo odpowiedź zawierającą koszt tłumaczenia, informację dotyczącą zaproponowanych terminów realizacji oraz instrukcję zamówienia/płatności.

Wszystkie przychodzące do nas dokumenty traktowane są jako poufne. Wgląd do nich ma tylko upoważniony pracownik biura obsługi klienta oraz tłumacz.

  • Tłumaczenie
  • Kontakt
  • Pliki do wyceny
  • + Dodaj więcej plików

* – wymagane uzupełnienie pól

Maksymalna wielkość każdego załącznika to 20 MB. W przypadku chęci przesłania plików przekraczających ten limit, prosimy o kontakt bok@supertlumacz.pl